top of page
Sakskøbing_kornmark_sommer_1_credit Robin Skjoldborg-1600px.jpg

Nysgerrig?

Send os en besked, hvis du har spørgsmål eller input til vores samarbejde eller hjemmeside.

LollandsLandsbyer_logo_neg.png

Tak for din besked! Vi vender tilbage til dig snarest.

Har du spørgsmål kan du kontakte den enkelte forening

Dannemare Amatørscenen

Vicki Kragh

v.kragh@yahoo.dk

Flagalléen

Rudi Knudsen

rudik@mail.dk

+45 5194 5168

Kulturroen

Per Kim Nielsen
perkim@nielsen.mail.dk
+45 2020 4584

Rudbjerg Forenede Boldklub

Kim Østfeldt-Witt
formand@rudbjerg-fb.dk
+45 6015 4650

Dannemare Brugsforening

Finn Andersen
finn.andersen@dagligbrugsen.dk
+45 2872 4034

FPV Sydhavsøerne - Modelflyvning

Niels-Erik Lind

nelk@live.dk

+45 4266 4105

Langø Bylaug

Ole Pedersen (formand)

ole@langoe.net

+45 6172 8568

Rudbjerg Badminton Club

Mette Hellesøe
Mette-hellesoee@jubii.dk
+45 5129 7548

Dannemare Landsbylauget

Anne Lydia Pedersen
annelydia@live.dk
+45 2082 5972

Håndboldklubbens Venner

Ebbe Edvardsen

ebbedan@tdcadsl.dk

+45 3032 4020

Menighedsrået - Tillitze Sogn

Anne Hopkins (formand)
7632@sogn.dk
+45 3058 5700

Rudbjerg Gymnastikforening

Benthe Juszczyk
benthe.juszczyk@gmail.com
+45 2345 0254

Rudbjerg Håndboldklub

Michelle Rummelhoff

+45 2878 1169

Rudbjerg Petanque Klub

Benny Schwartz Larsen
bennys528@gmail.com
+45 2897 6646

Rønnebærparkens Venner

Ole Pedersen (formand)
rbpv4983@gmail.com
+45 6172 8568

Stormflodsmuseet i Gloslunde

Leif Nielsen (formand)

kontakt@1872stormflod.dk

+45 2148 2010

Vestenskov Landsbylaug

Kurt Hansen

kurtsvanehansen@gmail.com

+45 3054 7368

bottom of page